Szkolenia dla lekarzy i dentystów

Prowadzimy praktyczne szkolenia dla lekarzy i lekarzy dentystów z aplikacji kwasu hialuronowego i botoxu, nici PDO, nici haczykowych, mezoterapii igłowej, pozyskiwania osocza bogatopłytkowego i lipolizy iniekcyjnej. Szkolenia prowadzimy z podstawowych jak i z zaawansowanych technik mających na celu zdobycie praktycznych umiejętności. Szkolenia są prowadzone maksymalnie w grupach 3 osobowych lub indywidualnie.

Zajęcia składają się z trzech części: praktycznej, teoretycznej oraz warsztatowej. Część warsztatowa to najważniejszy element szkolenia. Każdy szkolący się wykonuje samodzielnie zabiegi na modelkach. Zapewniamy maksymalną ilość modelek do ćwiczeń różnych okolic zabiegowych - ok. 25 modelek dziennie, w różnych grupach wiekowych.

Szkolenia są prowadzone w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Training is conducted in Polnish, English and German.

Zapraszam serdecznie do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu: +48 502 503 188 lub drogą mailową: info@szkolenia-dla-lekarzy.pl

O szkoleniach

Wybierając szkolenie zawsze dowiedz się o następujące elementy, które są kluczowe dla efektywności szkolenia:

  • kto prowadzi szkolenie i jakie ma doświadczenie
  • na jakich produktach są prowadzone zabiegi podczas szkolenia- czy są to produkty (kwas, botox, nici PDO) dopuszczone w Polsce do obrotu
  • ile osób uczestniczy w szkoleniu
  • czy szkolenie oprócz części teoretycznej składa się również z praktycznych warsztatów
  • ile modelek i na jakie zabiegi będziesz mieć do swojej dyspozycji na szkoleniu
  • ile faktycznie podczas szkolenia wykonasz zabiegów

Dlaczego Centrum Szkoleniowe Aesth Medic Trainings?

Lata naszej praktyki oraz znajomośc rynku wyraźnie pokazują, że umiejętności wykonywania w dużej mierze zabiegów po szkoleniu zależy od ilości praktycznych ćwiczeń na szkoleniu. Według naszych doświadczeń najskuteczniejsze są szkolenia w bardzo małych grupach lub indywidualne, tak aby podczas szkolenia samodzielnie wykonać jak największą ilość zabiegów.

stetoskop_318-121713jpg

3 lekarzy

Kameralne grupy szkoleniowe
2-3 uczestników szkolenia.

prezentacja-firmy_318-81822jpg

18 godzin

Gwarantujemy praktykę i ćwiczenia poparte wykładami teoretycznymi.
pacjent-na-noszach_318-85381jpg

45 modelek

Zapewniamy minimum 45 modelek do ćwiczeń zabiegowych podczas szkoleń.