Szkolenie MIX - Botox i Kwas Hialuronowy

Idealne rozwiązanie dla lekarzy, którzy po skończeniu tego 2-dniowego szkolenia chcą wykonywać zabiegi jednocześnie z aplikacji botoxu i kwasu hialuronowego, co zapewnia pełną satysfakcję pacjenta.

Po szkoleniu MIX botox + kwas hialuronowy będziesz w stanie mógł samodzielnie wykonywać zabiegi:

  • Botox: kurze łapki, gładzizna czoła, lwia zmarszczka, bruksizm
  • Kwas hialuronowy: wypełnianie/modelowanie ust, wypełnianie bruzd nosowo-wargowych, linie marionetki, dolina łez, modelowanie policzków
  • Dodatkowo na każdym szkoleniu jest pokaz pozyskiwania osocza bogatopłytkowego oraz mezoterapia osoczem i mezokoktajlami - zabiegi na 4 modelkach

Szkolenie jest prowadzone w grupie maksymalnie 3-osobowej. Do dyspozycji podczas 2 dni szkoleniowych jest minimum 45 modelek do wykonywania praktycznych zabiegów pod okiem lekarza prowadzącego.

Trzy powody dla których szkolenie MIX jest najbardziej efektywne:

  • Oszczędzasz czas: podczas dwudniowego szkolenia uczysz się praktycznego zastosowania botoxu i kwasu hialuronowego z podstawowego i średniozaawansowanego zakresu.
  •  Masz pełną ofertę usług dla swoich pacjentów:zabiegi botoxem oraz kwasem hialuronowy. Wyobraź sobie, że jesteś tylko po szkoleniu z aplikacji botoxu, a trafia do Ciebie pacjentka, która chce zrobić botox na kurze łapki, ale jednocześnie wypełnić usta lub bruzdy. Szkoda byłoby z jednej strony nie móc spełnić oczekiwań pacjenta i jednocześnie odesłać go do innej kliniki.
  • Stosujesz podejście holistyczne do pacjenta:proponujesz mu pełną konsultację, doradzasz i jesteś w stanie spełnić jego oczekiwania zabiegowe. Również globalne podejście i zaproponowanie alternatywnych zabiegów jest istotne w momencie planowania procedury zabiegowej.

Drugim etapem szkolenia, aby uzupełnić Twoją ofertę zabiegową i gabinetową i poznać bardziej zaawansowane procedury zabiegowe jest szkolenie 2-dniowe MIX kwas hialuronowy + nici PDO.

Koszt szkolenia:

  • szkolenie w grupie (3 osoby): 5000,- pln brutto
  • cena obejmuje: materiały szkoleniowe, materiały medyczne, produkty do ćwiczeń - kwas hialuronowy, botox, mezokoktajle
  • na szkoleniu pracujemy na bardzo różnorodnych produktach dostępnych na rynku - nie jesteśmy przedstawicielem żadnej firmy farmaceutycznej

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny: +48 502 503 188 lub mailowy: info@szkolenia-dla-lekarzy.pl