Szkolenia z medycyny estetycznej nawet 80% taniej!

Najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie! Rozwijanie umiejętności, zdobywanie wiedzy i doświadczenia, pozwala na świadczenie usług w jeszcze większym zakresie. Chcesz powiększyć ofertę swojego Gabinetu Medycyny Estetycznej? Skorzystaj z jednego z profesjonalnych szkoleń dla lekarzy już dziś!

Dotacje unijne na szkolenia z medycyny estetycznej

Czy wiesz, że możesz zapłacić za szkolenie nawet do 4000 zł mniej? Wszystko dzięki dotacjom unijnym, które umożliwiają pokrycie 80% kosztów szkolenia. Organizujemy kompleksowe kursy medycyny estetycznej z dofinansowaniem z UE. Lekarz korzystający z kursu zobowiązany jest do wniesienia 20% wkładu własnego kwoty szkolenia.

Wybierając nasze szkolenia, otrzymasz pomoc we wszelkich formalnościach. Dla Ciebie napiszemy wniosek, złożymy go, a następnie rozliczymy. Nasza firma szkoleniowa posiada certyfikat potwierdzający jakość naszych usług, posiadamy niezbędne uprawnienia upoważniające nas do pozyskiwania dofinansowań unijnych na szkolenia.

Dla kogo?

Oferta szkoleń z medycyny estetycznej skierowana jest do lekarzy oraz lekarzy stomatologów. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie aktualnego numeru prawa wykonywania zawodu.

Zakres szkoleń dofinansowanych przez UE

Organizujemy kompleksowe szkolenia dotyczące stosowania nowoczesnych rozwiązań w medycynie estetycznej. Kursy organizowane są w maksimum 3 osobowych grupach.

 • SZKOLENIE MIX – zastosowanie kwasu hialuronowego i innych wypełniaczy w zabiegach estetycznych + dodatkowo modelki na mezoterapię igłową kwasem hialuronowym i osoczem bogato płytkowym.

  CZAS TRWANIA: 2 DNI/18 GODZIN

 • SZKOLENIE KWAS HIALURONOWY – zastosowanie kwasu hialuronowego/wypełniaczy w zabiegach estetycznych + dodatkowo modelki na mezoterapię igłową kwasem hialuronowym – szkolenie podstawowe/średniozaawansowane.

  CZAS TRWANIA 1 DZIEŃ/9 GODZIN

 • SZKOLENIE MIX – zastosowanie kwasu hialuronowego/wolumetria oraz nici liftingujące PDO i nici haczyki i zabiegi łączone – szkolenie średniozaawansowane/zaawansowane.
  CZAS TRWANIA: 2 DNI/18 GODZIN
 • SZKOLENIA INDYWIDUALNE Z ZAKRESU ZABIEGÓW MEDYCYNY ESTETYCZNEJ – tematyka szkolenia, poziom zaawansowania i czas trwania do ustalenia indywidualnie z kursantem.
 • AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI DLA LEKARZY I JEDNOSTEK MEDYCZNYCH – finanse, przedsiębiorczość, marketing, pozyskiwanie klienta i elementy prawa – szkolenie dla lekarzy i lekarzy dentystów lub osób prowadzących/zarządzających gabinetem/praktyką lekarską/jednostką medyczną
  CZAS TRWANIA: 2 DNI/16 GODZIN