502 503 188

o szkoleniach

Dlaczego Centrum Szkoleniowe Aesth Medic Trainings?

Lata naszej praktyki oraz znajomość rynku wyraźnie pokazują, że umiejętności wykonywania w dużej mierze zabiegów po szkoleniu zależy od ilości praktycznych ćwiczeń na szkoleniu. Według naszych doświadczeń najskuteczniejsze są szkolenia w bardzo małych grupach lub indywidualne, tak aby podczas szkolenia samodzielnie wykonać jak największą ilość zabiegów.

Małe grupy

Kameralne grupy szkoleniowe
2-3 uczestników szkolenia.

Rozbudowana część praktyczna

Warsztaty podczas których, pod okiem specjalisty, kursanci sami wykonują zabiegi.

18 godzin

Gwarantujemy praktykę i ćwiczenia poparte wykładami teoretycznymi.

W cenie

Materiały szkoleniowe, modelki do ćwiczeń oraz produkty do ćwiczeń(botox, wypełniacze, nici PDO).

Praktyka

Zapewniamy minimum 45 zabiegów w ramach ćwiczeń podczas szkoleń.

Wsparcie po szkoleniu

Wspomagamy informacją w jaki sposób otworzyć i prowadzić własny gabinet medycyny estetycznej lub rozwijać ten obszar zabiegowy w już istniejącym gabinecie lekarski.

Szkolenia dla lekarzy i dentystów

Prowadzimy praktyczne szkolenia dla lekarzy i lekarzy dentystów z aplikacji kwasu hialuronowego i botoxu, nici PDO, nici haczykowych, mezoterapii igłowej, pozyskiwania osocza bogatopłytkowego i lipolizy iniekcyjnej. Szkolenia prowadzimy z podstawowych, jak i z zaawansowanych technik mających na celu zdobycie praktycznych umiejętności. Szkolenia są prowadzone maksymalnie w grupach 3 osobowych lub indywidualnie.

Zajęcia składają się z trzech części: praktycznej, teoretycznej oraz warsztatowej. Część warsztatowa to najważniejszy element szkolenia. Każdy szkolący się wykonuje samodzielnie zabiegi na modelkach. Zapewniamy maksymalną ilość modelek do ćwiczeń różnych okolic zabiegowych – ok. 25 zabiegów dziennie, w różnych grupach wiekowych.

Szkolenia są prowadzone w języku polskim, angielskim oraz niemieckim. Training is conducted in Polish, English and German.

Zapraszamy serdecznie do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu: +48 502 503 188 lub drogą mailową: info@szkolenia-dla-lekarzy.pl

Kontakt

Dofinansowanie: 731 008 633

Adres

ul.Wolność 2, 01-018 Warszawa