502 503 188

Szkolenia dla dentystów – profesjonalne kształcenie stomatologów w teorii i w praktyce. Wiedza z pierwszej ręki – prosto od ekspertów.

lut 5, 2019

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kursów: https://szkolenia-dla-dentystow.pl/

Oferujemy skuteczne kursy dla dentystów z szerokiego zakresu stomatologii i ortodoncji. Organizujemy efektywne, intensywne szkolenia dla lekarzy dentystów w następujących obszarach:

 • Stomatologia zachowawcza – stopień I.
 • Stomatologia zachowawcza – stopień II.
 • Endodoncja – stopień I.
 • Endodoncja – stopień II.
 • Protetyka – stopień I.
 • Protetyka – stopień II.
 • Ortodoncja – stopień I.
 • Ortodoncja – stopień II.

KURSY REALIZOWANE SĄ PRZEZ DWA OŚRODKI SZKOLENIOWE:

 • WARSZAWA ul. Żytnia i ul. Kacza.
 • GORZÓW WIELKOPOLSKI ul. B. Komorowskiego.

Aesth Medic Trainings – nowoczesne kształcenie dentystów

Stomatologia i ortodoncja rozwijają się bardzo dynamicznie. Nowe techniki, materiały oraz technologie, które pojawiają się na rynku, wymuszają konieczność ciągłego uaktualniania wiedzy oraz doskonalenia umiejętności praktycznych. Rośnie też świadomość pacjentów oraz zwiększają się ich wymagania dotyczące leczenia zębów, a także estetyki i funkcjonalności zastosowanych rozwiązań terapeutycznych. Wzrasta też konkurencja na rynku, dlatego stomatolodzy świadomie kierujący swoją praktyką i korzystający z nanjnowocześniejszych rozwiązań przyciągają więcej pacjentów, a tym samym zyskują przewagę nad innymi podmiotami działającymi w branży.

Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu specjalistów na efektywne kursy dla dentystów, Aesth Medic Trainings organizuje profesjonalne szkolenia, z których każde składa się z trzech części: teoretycznej, pokazowej i warsztatowej. Dzięki naszym kursom uczestnik pogłębia wiedzę i doskonali warsztat pracy, zyskuje większą świadomość możliwości zastosowania koknretnych materiałów stomatologicznych, ortodontycznych i protetycznych, a jednocześnie realizuje obowiązek ustawicznego kształcenia się.

Kompleksowe szkolenia dla dentystów – ustawiczne kształcenie i praktyczna wiedza

Wszystko, co należy wiedzieć o naszych kursach dla dentystów:

 • Szanujemy Państwa czas, dlatego każdy nasz kompleksowy kurs dla stomatologów, niezależnie od tematyki, trwa 18 godzin i rozpisany jest na 2 dni. Dzięki temu udaje się nam uniknąć nadmiernego zmęczenia uczestników i przeładowania ich teorią oraz praktyką podczas zajęć.
 • Zapewniamy zajęcia w kameralnych grupach (maksimum 6 osób), dzięki czemu jest czas i miejsce na zadawanie pytań i dokładną prezentację zagadnień będących przedmiotem kształcenia.
 • Uczestnik każdego kursu zostaje maksymalnie zaangażowany w słuchanie podczas części teoretycznej, oraz w wymianę doświadczeń w trakcie kolejnych dwóch modułów szkolenia dla dentystów.
 • Gwarantujemy pracę z najnowocześniejszymi materiałami oraz wygodne sale wykładowe i zabiegowe.

Stomatologia zachowawcza (stopień I i II) – klasyka w nowoczesnej odsłonie

Podczas części teoretycznej uczestnicy zapoznają się z zagadnieniami dotyczącymi budowy i biologii zęba, biologii próchnicy, rodzaju wypełnień, leczenia endodontycznego i odbudowy zęba po nim, postępowania w nadwrażliwości zębów, szynowania rozchwianych zębów, wypełniania zębów przebarwionych. W części warsztatowej uczestnicy szkolenia nauczą się m.in. samodzielnego opracowywania ubytku oraz przygotowania do leczenia kanałowego, a także przeprowadzenia zabiegów endodontycznych, a później odtworzenia korony zęba.

Endodoncja stopień I i II – na ratunek zębom

Uczestnik zapoznaje się z metodą kwalifikowania zębów do leczenia kanałowego, poznaje instrumentarium oraz metody na zapewnienie odpowiednich warunków leczenia endodontycznego. Uczy się także przeprowadzać reendo, radzić sobie z resorpcjami i powikłaniami oraz wykonywać pracę pod mikroskopem. W części warsztatowej poza opracowaniem kanałów zębowych uczestnik uczy się także m.in. pracy z asystą, ultradźwiękami, usuwania z kanału odłamków i ułamanych narzędzi.

Ortodoncja stopień I i II – co nowego w prostowaniu zgryzu?

Szkolenie dedykowane jest dentystom oraz ortodontom. Obejmuje zagadnienia dotyczące rodzajów wad zgryzu i ich diagnostyki, rodzajów aparatów ortodontycznych, zakładania ich na łuk zębowy oraz modelowania kształtu zgryzu poprzez użycie aparatów ruchomych, stałych i szyn. Dentyści i ortodonci dowiadują się, na co zwracać uwagę podczas wizyt kontrolnych. W części warsztatowej uczestnicy uczą się m.in. pobierania wycisków, określania płaszczyzn zgryzowych i zwarcia, umieszczania aparatów w jamie ustnej pacjenta, mocowania zamków, drutów i ligatur, działań służących korekcie nieprawidłowości zgryzowych.

Protetyka stopień I i II – sposób na nowy, piękny uśmiech

Kors dedykowany jest szczególnie dentystom oraz protetykom. Uczestnicy szkolenia zapoznają się podczas zajęć m.in. z klasyfikacją uzupełnień protetycznych oraz uczą się, jak je dobierać i co robić w razie niedopasowania lub też uszkodzenia. Zapoznają się również z systemami cyfrowej obróbki obrazu i obsługi systemu CAD/CAM, dowiadują się, czym są stomatopatie i jak protetyka korzysta z dobrodziejstw druku 3D. W części warsztatowej odbywają się zajęcia doskonalące metodę pobierania wycisków, praca z elementami systemu CAD/CAM w części obsługiwanej przez dentystów i dotyczącej modelowania uzupełnień protetycznych, zajęcia z komunikacji i współpracy z laboratorium protetycznym.

Szkolenia dla dentystów od Aesth Medic Trainings – klucz do zadowolenia pacjentów oraz wzrostu konkurencyjności prowadzonej praktyki.

Wypróbuj nas – zadzwoń i umów termin oraz tematykę szkolenia.

Kontakt

Dofinansowanie: 731 008 633

Adres

ul.Wolność 2, 01-018 Warszawa